Lazer Markalama Örnekleri

Lazer Markalama Cihazlarımız 10 Watt ile 100 Watt arasında farklı güçlerde ve farklı ihtiyaçlara hitap edecek şekilde Üretilmektedir. 2 yıl garantilidir.

Lazer Markalama Örneği

Lazer Markalama İle yapılan uygulamalarda solma çıkma v.b. olmaz Lazer Markalama Cihazları Boya veya sarf malzeme kullanmazlar

Lazer Markalama Örnekleri

Lazer Markalama Cihazlarımız 10 Watt ile 100 Watt arasında farklı güçlerde ve farklı ihtiyaçlara hitap edecek şekilde Üretilmektedir. 2 yıl garantilidir.

Error: The video (https://www.youtube.com/watch?v=vABCwhB849s) couldn't be embedded.
Lazer Markalama Deri Örnekleri

Lazer Markalama İşlemlerinde Suni Deri Ve Gerçek Deri Ürünlerin Üzerine Logo Amblem ve Desen Uygulayabilirsiniz Lazer Markalama tekniği ile Etiket bilgilerini deri üzerine markalayabilirsiniz. Bu markalama işlemi sadece saniyeler sürecek kadar kısadır. 12 x 12 cm veya genişletilmiş lens seçeneği ile 24 x 24 cm ölçülerinde işlem yapabilirsiniz.

lazer markalama tekniği ile gerçek deri veya emitasyon deri üzerine logo amblem desen etiket bilgileri veya istediğiniz bir görseli markalayabilirsiniz. detaylı bilgi için lütfen sitemizi ziyaret edin 10 wattan 100 wata kadar olan cihazlarımızla deri üzerinde asla solmayacak ve asla çıkmayacak markalamalar gerçekleştirebilirsiniz. 12 ve ya 24 cm ölçülerinde markalama yaparak deri üzerinde gerek kişiye özel gerek kreasyonunuza has izler oluşturabilir özel modeller üretebilirsiniz.

Deri Markalama İşlemi İle Neler Yapılabilir

Lazer deri kesim Lazer deri kazıma Lazer deri desen Lazer deri markalama Lazer deri yakma Lazer deri oyma Lazer deri desen model Lazer pleksi kesim Lazer pleksi kazıma Lazer pleksi desen Lazer pleksi markalama Lazer pleksi oyma Lazer pleksi desen ve model Lazer kumaş kesim Lazer kumaş kazıma Lazer kumaş desen Lazer kumaş markalama Lazer ahşap kesim Lazer ahşap kazıma Lazer ahşap desen Lazer ahşap markalama Lazer ahşap tahta oyma Lazer ahşap desen ve model Lazer karton kesim Lazer karton kazıma Lazer karton desen Lazer karton markalama Lazer karton desen ve model Lazer kot kesim Lazer kot kazıma Lazer kot desen Lazer kot markalama Lazer kot desen ve model Lazer penye kesim Lazer penye kazıma Lazer penye desen Lazer penye markalama Lazer penye desen ve model Lazer deri yakma Lazer kot yakma Lazer karton yakma Lazer kumaş yakma Lazer ahşap yakma Lazer ayakkabı kesim kazıma markalama desen ve model Lazer çanta kesim kazıma markalama desen ve model Lazer kemer kesim kazıma markalama desen ve model Lazer etiket kesim kazıma markalama desen ve model Lazer ahşap davetiye kesim kazıma markalama desen ve model Lazer tekstil kesim kazıma markalama desen ve model Lazer karton etiket kesim kazıma markalama desen ve model Lazer jeans kesim kazıma markalama desen ve model Lazer bıçaksız kesim kazıma markalama desen ve model Lazer nakış aplike kesim kazıma markalama desen ve model Lazer ayakkabı taban kesim kazıma markalama desen ve model

Sepet

  • Sepetinizde ürün yok!